אזכורים שליליים ברשת – למה כדאי לשים לזה לב?

תוכן עניינים

יעל ליבוביץ', עורכת תוכן ראשית.

אם לא שמעתם את המונח, או שאתם ברי מזל או שפשוט לא נחשפתם מספיק לסכנות הקיימות היום ברשת. גם אזכורים שליליים זו סכנה אמתית, שיכולה להרוס קריירות ועסקים של אנשים בקלות רבה מידי. לכן חשוב שתהיו מודעים לעניין, מאיפה ואיך זה עלול להופיע, ומה לכם יש לעשות לגבי זה בכדי להתמודד עם התופעה.

בעיה שצריך להכיר

אזכורים שליליים ברשת זו תופעה מאוד בעייתית, מדובר באזכור שלילי שבדרך כלל מופיע במונעי החיפוש. והוא שם עסקים, אנשים מוכרים ובכירים, וגם אנשים פרטיים, במצב חשוף ופגיע ברשת. ניהול המוניטין שלכם ברשת הוא לא דבר קטן בנוגע לשמירה על עצמכם או על העסק שלכם.

למה ניהול מוניטין יעזור לכם?

התדמית שלכם משפיעה על העסק ועל החיים שלכם, דעת הקהל משמעותית ובעלת השפעה ישירה על כל דבר שתעשו. בסופו של דבר אותם אנשים שמגוללים ברשתות ועלולים למצוא את האזכורים השליליים, אלו גם הלקוחות או הקהל שאתם רוצים למשוך. ניהול המוניטין בעזרת אנשים מקצועיים, יעזור לכם לצמצם נזקים ולשמור על עצמכם.

איך זה נעשה?

קודם כל צריך להבין איזה תופעות עלולות לקרות, ואז ניתן לדעת מה לעשות לגבי זה. ישנם אזכורים שליליים שניתן להסיר את שם המותג, העסק או השם הפרטי שמצוין בו. על ידי בקשות או פניות לאתר המסוים בו פורסם האזכור. ניתן גם להקים אתר אישי בו תהיה לכם שליטה מלאה, עם עמוד תדמית מרשים, ובכך להעלות אזכורים חיוביים ברשת שיעזרו.

תדעו את הבעיה

הדבר הראשון זה באמת להכיר בבעיה הזו, שזה דבר שקורה כמעט לכל עסק או אדם מוכר ואפילו להרבה אנשים פרטיים. לכן שימו לה לאזכורים השליליים הללו, ותוודאו שאתם עובדים עם אנשי מקצוע מנוסים שיעזרו לכם לטפל בעניין בצורה הטובה ביותר.

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

דילוג לתוכן