איך להתאים שטיח לבית שלך

תוכן עניינים

יעל ליבוביץ', עורכת תוכן ראשית.

בחירת השטיח המתאים לביתכם יכולה להיות משימה לא פשוטה, כל כך הרבה אפשרויות, מגוון אין סופי, איכשהו צריך לדעת לעשות את הבחירה. בפניכם כמה דברים חשובים לקחת בחשבון בעת הבחירה שלכם, שאולי יעשו לכם קצת סדר ויתנו לכם הכוונה לבחירה הטובה ביותר לבית שלכם.

מיקום השטיח

השטיחים שקיימים היום עשויים מכל מיני חומרי גלם שונים, וכל אחד יש מאפיינם ייחודיים שיכולים להתאים לחללים שונים. לכן, הגדרת החלל עוזרת לבחור שטיח לבית בצורה הטובה ביותר. המרקמים, הצבעים, הכל נועד לייצר איזו אווירה ותחושה, לכל אזור בבית וגודל של חלל יש סוגים שונים שיכולים להתאים בכדי ליצור את האווירה המתאימה.

גודל השטיח

הגודל של השטיח משפיע גם כן על בחירת השטיח לבית, הגודל משפיע על תפיסת החלל וחשוב לבחור גודל מתאים בפרופורציות. שטיח קטן בחדרים מסוימים עלול לגרום לחדר להראות קטן, ואם נגיד בוחרים שטיח לסלון הבית, בדרך כלל תרצו שטיח גדול שיגיע לרגלי הספות. כל גודל משפיע אחרת ולכן חשוב להתאים את הגודל לצורך הספציפי שלכם.

סגנון השטיח

לבסוף, אחרי שהגדרתם את המיקום והגודל של השטיח לבית שאתם רוצים, נשאר לבחור סגנון לחלל בו תשימו את השטיח בטח כבר יש עיצוב ואסתטיקה מסוימת, לכן תרצו להתאים את הסגנון של השטיח לסגנון החלל. החל מהתאמת צבעים, דיוק גוונים, דוגמאות שיוכלו אולי להוסיף וכך להפוך את השטיח החדש שלכם לפריט עיצובי לכל דבר.

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

דילוג לתוכן