עבודה בהייטק – 5 מקצועות מבוקשים

תוכן עניינים

יעל ליבוביץ', עורכת תוכן ראשית.

עבודה בהייטק זה המקום הנחשק ביותר בימינו, בכל מקום אנחנו שומעים אנשים מדברים על ההצלחות של אנשי ההייטק ומחפשים ללא הרף כיוון גם בשבילנו בתוך העולם הזה. אז לפני שנרוץ פנימה, בואו ונכיר את המקצועות המבוקשים ביותר בעולם ההייטק, אולי נמצא שם משהו בשבילנו.

מהנדסי אבטחת מידע

מכיוון שבימינו כל המידע שלנו נמצא ברשת, יש חשיבות אדירה לאבטחת מידע, נוצר ביקוש עצום לעבודה בהייטק בתחום של מהנדסי אבטחה בכדי לספק קו הגנה למוצרים ושירותים.

תפקיד DevOps

עבודה בהייטק מתחילה רבות מפיתוח תפקידים חדשים ורלוונטיים לתקופות המשתנות, וכך נוצר התפקיד הזה, שמטרתו לתת מענה לפער שנוצר בין תחום הפיתוח לתחום הייצור.

מפתחי Java

במקצוע זה ניתן להשתמש כמעט בכל פלטפורמה או מערכת, מה שהופך את המקצוע הזה לבעל ביקוש גבוה מאוד, והמשרות בתחום רק ממשיכות לעלות.

אנשי Data

במקצוע הזה מדובר באנשים שאחראים של אסטרטגיות שיווק, ניתוח נתונים ואפילו פיתוח של תרופות. אלו האחראים להפיק מסקנות ממערכות נתונים שונות ולהגיע למידע משמעותי.

אנשי Qa

מדובר במקצוע לבדיקת תוכנות, והרי כל מוצר חדש נדרש בבדיקה מקיפה בכדי להבטיח את איכותו. פה נכנס המקצוע הזה בדיוק. כל עוד תמשיך הדרישה למפתחים, גם המקצוע הזה יעלה לפרוח לצידו.

רק נשאר לבחור

עכשיו כשאתם יודעים מה המקצועות הכי מבוקשים בעולם ההייטק, נותר לכם רק לבחור את הכיוון שמתאים לכם. יש מגוון עצום של קורסים מדהימים לכל אחד מהמקצועות שתרצו ללמוד, שם תקבלו את כל הכלים שאתם צריכים כדי לרכוש את המקצוע שתרצו.

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

דילוג לתוכן