3 סוגי מזון חתולים שלא הכרתם

תוכן עניינים

יעל ליבוביץ', עורכת תוכן ראשית.

מזון לחתולים זה לא תמיד מה שחושבים, זה לא שקית אחת עם תמונה של חתול, ובעלי החתולים במשך שנים כבר יודעים שצריך לחשוב הרבה מעבר לבסיס. בפניכם כמה אופציות שוות שיוכלו לעזור לשמור על בריאות החתולים שלכם בקלות ובאהבה.

מזון רפואי

מזון לחתולים שאולי עוד לא הכרתם, אך רצוי מאוד שתכירו, זהו מזון רפואי לחתולים שמבוסס על מרכיבים בריאים ואיכותיים. לרוב, יהיה מדובר במזון שיסייע למערכת העיכול של החתול, כך שיתאים גם לחתולים מבוגרים עם בעיות בעיכול. תוכלו לבחור את סוג המזון הרפואי המתאים בייעוץ מקצועי ולהתאים את סוג המזון הרפואי המתאים לחתול שלכם.

תחליפי חלב

מזון לחתולים גורים בדרך כלל, מומלץ שזה יהיה חלב בשבועות האשונים, ואם החתול לא יכול לינוק, יש אבקת חלב לחתולים שמיועדת לשלב זה. מדובר בתחליף חלב מיוחד וייעודי ממש כמו תחליף חלב לתינוקות. זהו מזון עשיר במרכיבים שיתנו אנרגיה וכוחות לגור החתולים, מותאם במיוחד עבור אותו שלב התפתחותי קריטי שלהם.

תוספי מזון

הרבה מהוויטמינים שיש במזון לחתולים רגיל, נהרסים במהלך הייצור, אפילו אם מוסיפים אותם בזמן הבישול. מכיוון שהם נוטים להתפרק במהירות כשהם נחשפים לאור ואוויר, שקיות האכלה שיש היום מכילות וויטמינים רבים שמחזיקים לאורך זמן. מתן סוג כזה של מזון חתולים או מולטי-ויטמין וסוגים אחרים של תוספים, יהיה כמו ביטוח רפואי עבור החתול.

אל תשכחו להתייעץ

לפני כל רכישה, מתן מזון לחתול שלכם, תוודאו שהלכתם כמובן להתייעץ עם וטרינר או אנשים אחרים שמבינים בתחום. כך תוכלו לבחור את סוג המזון לחתולים הטוב ביותר לחתול שלכם בלי שום בעיה.

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

דילוג לתוכן