5 רעיונות מקוריים לעיצוב חדר הילדים

תוכן עניינים

יעל ליבוביץ', עורכת תוכן ראשית.

עיצוב חדר הילדים יכול להיות דבר מהנה וחוויתי, יש המון רעיונות שווים ומיוחדים שישדרגו את החדר בקלות. גם אם חשבתם שראיתם ושמעתם על הכל, בואו תנסו לפתוח את הראש, ותכירו כמה רעיונות משגעים שאולי עוד לא נתקלתם בהם. תמצאו כאן מה שכל חדר ילדים צריך החל מציורי ענק ועד לתוספות יעילות ומקסימות.

כיסים לצד המיטה

אוסף בובות, צעצועים ומשחקים הנוצר עם השנים, בדרך כלל רק מתרבה, ובמקום שיהיו מפוזרים ברחבי החדר  הבית, יש לנו בשבילכם פתרון. אפשר להכין או לרכוש כיסים לתלייה או הדבקה לצד המיטה, בהם תוכלו לאכסן בצורה נוחה את כל הצעצועים בלי בעיה.

וילונות צבעוניים

זה פריט שקל לשכוח ממנו, אך אפשר להפוך אותו לחלק משמעותי בחדר הילדים, להשקיע בווילונות מיוחדים, עם צבעים ודוגמאות, שיוסיפו סטייל וחיים למראה ואווירת החדר.

ציורי ענק

במקום לצבוע את הקירות ולשנות כשהילדים גדלים, תוכלו לתלות ציורי ענק מרשימים בהתאם למה שהילדים שלכם אוהבים. תוכלו להתאים את הציורים לאזורים שונים בחדר, שידמו לטפט מגניב. אפילו תוכלו לתלות ציור ענק על הדלת ולהוסיף גם לה סטייל ונוכחות. 

שולחן ציור

הרבה ילדים אוהבים לצייר, בעיקר בגילאים צעירים, שולחן ציור ייתן להם מקום ייעודי לכך, יקטין את כמויות הבלגן והלכלוך, ויעודד אותם ליצור במרחב שמותאם לכך. יחד עם זאת, תוכלו להשקיע בשולחן יפה ואיכותי, שיוסיף למראה החדר, יחד עם יתרונותיו האחרים.

לא צריך לבחור

יש המון רעיונות מדהימים, זו היא רק ההתחלה, ולא צריך לעשות רק דבר אחד, אפשר להפוך את זה למשימה, לעשות כמה שדרוגים בבת אחת. אם תנסו לעשות חלק בעצמכם, ולהוסיף לחוויית הבחירה והעשייה את הילדים, תוכלו להפוך את זה להרפתקה משותפת.

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

דילוג לתוכן